O nas

CLYDE barbershop > O nas

To pierwsze takie miejsce w Krakowie, w którym zarówno mężczyźni, jak
i kobiety mają swoje całkowicie oddzielne strefy! CLYDE Barbershop to połączenie sztuki BARBERINGU wraz z fryzjerem męskim. Znamy najnowsze trendy, a także chętnie doradzimy stylizacje dopasowane do Twoich predyspozycji związanych z wyglądem, oczekiwaniami, charakterem oraz stylem ubioru.

Strefa męska, w której Nasi wykwalifikowani Barberzy zadbają o wasze włosy, zarosty i dobre samopoczucie. 

Umów się do barbera w Krakowie i zadbaj o swój świetny wygląd.

Każdego dnia pracujemy na miano najlepszego barbera i fryzjera męskiego w całym Krakowie. Staramy się nie tylko tworzyć niepowtarzalny klimat, ale również przykładać ogromną wagę do jakości, a co za tym idzie – efektu wykonywanych usług. Dla Nas praca to przede wszystkim pasja, którą dzielimy się z Tobą. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane kosmetyki dedykowane dla usług barberskich (Morgan’s, Pan Drwal, Barber Mind, Suavecito, Schmiere, Pomp Co). Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, szukając dla niego najlepszego rozwiązania. Dbamy o higienę, sterylność oraz profesjonalizm – wszystko po to, aby w strefie CLYDE stworzyć wyjątkową atmosferę.

Barbershop w Krakowie dopasowany do Twoich potrzeb.

Od pierwszego dnia działalności robimy wszystko, aby nasze usługi były utożsamiane z najwyższym poziomem. Dokładając do tego swobodny kontakt, sprawiamy, że wizyta u Barbera CLYDE w Krakowie to świetna forma relaksu. Gwarantujemy, że poczujesz się niezwykle swobodnie! Zarezerwuj konkretny termin – osobiście, telefonicznie lub za pomocą portalu/aplikacji Booksy. Jeżeli jednak okaże się, że pojawisz się u nas bez zaplanowania – nie trać głowy, postaramy się nią zająć na bieżąco.