Strefa hair&beauty dla kobiet, w której o satysfakcje Naszych Klientek zadbają wysoko wykwalifikowane fryzjerki  i wizażystki.

Salon Bonnie&Clyde

W salonie fryzjerskim Bonnie & Clyde znajdziesz nie tylko piękny wystrój, nowoczesny sprzęt i zdolnych stylistów będących w stanie stworzyć dowolną fryzurę. To, co naprawdę nas wyróżnia, to podejście do wykonywanego zawodu. Fryzjerstwo to prawdziwa pasja, a każdą nową fryzurę traktujemy jak wyzwanie. Wierzymy, że fryzjer damski, to najlepszy przyjaciel kobiety, który w kilka chwil potrafi odmienić jej oblicze. Właśnie z tego powodu jesteśmy najlepszym fryzjerem w Krakowie.

W naszej pracy podążamy za trendami, jednak nie boimy się również szukać dla nich ciekawych alternatyw. Swoje zdolności doskonalimy podczas licznych szkoleń, tak by bez trudu spełniać życzenia Klientek, a niekiedy móc je czymś zaskoczyć. Nie chcemy być jednym z wielu fryzjerów, pragniemy być niepowtarzalni. Jako że najwyższa jakość to priorytet w salonie fryzjerskim Bonnie & Clyde, korzystamy z profesjonalnych kosmetyków znanych marek jak np. Kevin.Murphy, OLAPLEX, CocoChoco, COLOR.ME.

Poza fryzjerstwem zajmujemy się także makijażem. Wykorzystujemy wysokiej klasy kosmetyki, wybierając cenione marki, takie jak SMASHBOX, MAC, MakeUp For Ever, Urban Decay, TheBalm lub Zoeva. Opieramy się na bogatym doświadczeniu zdobytym zarówno w trakcie pracy w salonie fryzjerskim, jak i na planach filmowych, sesjach zdjęciowych czy deskach teatru. Zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszej pracowni, mieszczącej się przy ulicy Limanowskiego 14 w Krakowie.

Pamiętaj, nie ma Bonnie bez Clyde’a – dlatego odwiedź też najlepszy barbershop w Krakowie.

Salon Bonnie&Clyde

To pierwsze takie miejsce w Krakowie, w którym mężczyźni i kobiety mają swoje całkowicie oddzielne strefy! To połączenie sztuki BARBERINGU w strefie dla mężczyz oraz NOWOCZESNEGO FRYZJERSTWA DAMSKIEGO, WIZAŻU I STYLIZACJI w strefie dla kobiet!